Jake Paul posílá drsnou výzvu Conoru McGregorovi 1
Autor: Instagram.com/jakepaul Jake Paul posílá drsnou výzvu Conoru McGregorovi 1

VIDEO: Drsná provokace youtubera Jakea Paula. Kolik nabídl McGregorovi za zápas v ringu?

rd. Publikováno: 15.12.2020
Youtuber Jake Paul pokračuje ve vyzývání Conora McGregora.

reklama

Youtuber a čerstvě taky zápasnická hvězda Jake Paul se momentálně veze na vlně popularity a vítězství. Minulý měsíc totiž drsně vyřadil svého soupeře bývalého hráče NBA Natea Robinsona přímým K.O., a tak teď mladší bratr Logana Paula touží potom kout železo, dokud je žhavé.

Paul už před časem vyzval k zápasu rovněž i bývalou hvězdu UFC, slavného a taktéž kontroverzního zápasníka Conora McGregora. Posléze zprávy zastínil starší Logan a jeho zápas s Mayweatherem, nicméně nyní se zase ozývá Jake, a to v drsném provokativním videu na Instagramu, ve kterém kromě toho, že například uráží Conorovu snoubenku, rovněž Irčanovi nabízí 50 milionů dolarů za to, když přijme jeho výzvu.

 

Do situace už se zapojil taky další bývalý UFC zápasník Nate Diaz, jenž se nyní snaží podpořit Conora a přinutit ho, aby výzvu přijal a Paulovi zavřel čepec. Diaz se opřel i přímo do Paula, kterému napsal na Twitteru, že by měl zavřít hubu, protože neumí bojovat jako pravý zápasník a jestli bude ve svých provokacích takhle pokračovat, prý to s ním dopadne velmi špatně. Inu, všichni se zjevně mají moc rádi. McGregor se zatím k výzvě nevyjádřil.

Kolik Logan Paul dostane za zápas s Mayweatherem? 2

Mayweather vs. Logan Paul: Na internet uniklo, který boxer za zápas vydělá víc! Tahle částka vás šokuje

reklama