Showbyznys

1. prosince 2021 17:10

redakce Prima Lajk

VIDEO: Drsňák Karlos Vémola se dočkal syna! Kvůli covidu mu ho ale v porodnici odebrali

Slavný český zápasník MMA Karlos Vémola a jeho snoubenka Lela Ceterová se dočkali druhého potomka. Jaké drsné jméno jejich syn dostal?

Karlos Vémola má zase jednou pořádný důvod k radosti. Jeho snoubenka, vnadná Slovenka Lela Ceterová, totiž porodila jejich druhého potomka. Jejich dcera Lily, která nedávno oslavila své druhé narozeniny, se tak dočkala bratříčka. Ano, Karlos Vémola se dočkal jejich vytouženého syna a nejspíš chce, aby z něj vyrostl stejný drsňák jakým je on sám. Dal mu totiž všeříkající jméno Rocky.

Vémola se s radostnou událostí pochlubil na Instagramu, kde natočil pro fanoušky také vysvětlující video. V něm se ovšem ukázalo, že porod rozhodně neprobíhal bez problémů. Během testování při přijímání do porodnice se totiž ukázalo, že má celá rodinka včetně malé Lily koronavirus!

„Na předoperačním vyšetření se přišlo na to, že Lela i já s Lilinkou jsme pozitivní na covid. Když Lela porodila, tak jí miminko hned odebrali, takže ještě nevíme váhu, ani výšku. My jsme s Lilinkou doma v karanténě, Lela teď spí po operaci,“ přiblížil celou událost MMA fighter. Vémola si tak zatím syna bohužel příliš neužije, všichni jsou ale naštěstí v pořádku a zápasník už se těší na pořádnou oslavu, na kterou dojde snad příští týden.

Asi pak není žádným překvapením, že jméno legendárního boxera vybral synovi právě Vémola. „S Lelou jsme měli dohodu, že když to bude další holka, tak si ji pojmenuje ona, stejně jako Lilinku, když kluk, tak já. Jelikož to měla opravdu těžké s covidem, navíc kluk byl menší, tak jsem si řekl, že je to válečník a bude se jmenovat Rocky. Arnieho si ho schovávám na dalšího kluka,“ vysvětlil hrdý otec. Snad bude tedy rodinka co nejdříve brzy pohromadě šťastná a zdravá.

Sdílejte článek
Štítky porod syn jméno Karlos Vémola koronavirus Lela Ceterová Rocky Covid

Přečtěte si také