návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Drsňák Rock vyhrál cenu za nejhorší film roku! Jeho reakce baví internet. Co řekl?

Převezme si Rock cenu za nejhorší film roku?
Vydáno: 06.03.2018
Rock si převzal Zlatou malinu za film Pobřežní hlídka
Autor: Universal pictures Rock si převzal Zlatou malinu za film Pobřežní hlídka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hlavní filmovou událostí tohoto týdne jsou bezpochyby Oscaři. Vítěze a poražené již známe, v následujících týdnech se některé z nominovaných snímků konečně podívají i do tuzemských kin a my už se nemůžeme dočkat. Ve stínu Oscarů však leží ještě jedna filmová událost, a tou jsou Zlaté maliny neboli naopak ceny pro ty nejhorší filmy roku. Kdo na nich zabodoval?

Tím absolutním (ne)vítězem se stal snímek Emoji ve filmu, což asi nikoho, kdo jej viděl, nepřekvapí. Kromě toho ale maliny obdrželi také herci Tom Cruise za novou Mumii nebo třeba Mel Gibson za roli dědy v Táta je doma 2. A kupodivu se k téhle partě loserů letos přidal taky drsňák Dwayne „The Rock“ Johnson.

Ten dostal malinu za snímek Pobřežní hlídka, pro který se musela letos vytvořit zcela nová kategorie „Tak špatný, až je vlastně dobrý“. A jeho reakce? Vše bere s humorem a cenu si s radostí převezme. Tohohle borce holt jen tak něco nerozhodí, na film je stále pyšný a kdo ví, třeba si jednou dojde i pro toho Oscara! Podívejte se na video:

 

 

Článek je zařazen v: The Rock , Dwayne Johnson , Zlaté maliny , RottenTomatoes , pobřežní hlídka , herec