VIDEO: Fanoušci si stěžují na nové sexy plavky od Kylie Jenner. V čem jsou tolik kontroverzní?

Nejmladší sestra z klanu Kardashian-Jenner má hlavu na špalku.

Modelka a podnikatelka Kylie Jenner před nedávnem oznámila radostnou novinku, že čeká své druhé miminko. Za pár týdnů poté ohlásila příchod dalšího, trochu jiného, dítěte, a to nové sexy kolekce plavek její značky Kylie Swim, na kterou fanoušci netrpělivě čekali dlouhou dobu. Bohužel jak se ale ukázalo, prvotní nadšení vystřídalo ohromné zklamání.

@briannaxrenee

Posting an in-depth review later today🙃 #kyliejenner #kylieswim #kylie

♬ original sound -

Ve videu na TikToku ukázala jedna naštvaná zákaznice, jak nekvalitně jsou plavky ušity, a co je horší, jak jsou průsvitné. „Jsem totálně zklamaná, že jsou plavky úplně průhledné. Jak se tohle může stát?“ řekla zákaznice v jednom videu s tím, že Kylie naprosto ztratila její důvěru. A nebyla jediná naštvaná. Internet se plní kritiky na nové produkty, které navíc nejsou úplně levné. Plavky z nové kolekce vás vyjdou na 1 744 Kč a plážový přehoz na necelou tisícikorunu.

Ještě víc lidí se pobuřovalo nad tím, proč vůbec mladá miliardářka vydává řadu plavek na konci léta. „Překvapuje mě, jak lidé jako Kylie můžou mít miliardy dolarů na podnikání, a stejně jsou jejich produkty na nic,“ napsal jeden uživatel na Twitteru. Kylie zatím na kritiku titěrných a nekvalitně ušitých plavek nereagovala.


Přečtěte si také