návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Hvězda Avengers sdílela nelegální video z natáčení Endgame! Jaké obří spoilery odhaluje?

Hvězda Avengers sdílela velmi spoileroidní video z natáčení Endgame.
Vydáno: 30.04.2019
Video z natáčení Avengers: Endgame 2
Autor: Marvel Video z natáčení Avengers: Endgame 2

Neprozradit děj Avengers: Endgame bylo pro spoustu herců něco jako udržet státní tajemství. Někteří to brali opravdu zodpovědně a v rozhovorech před premiérou filmu prakticky neotevřeli pusu. Našli se ale i tací, kteří na tahle pravidla tak trochu kašlali. Jedním z nich je i představitel Star-Lorda, Chris Pratt.

Ten totiž během natáčení jedné z finálních scén filmu zapnul kameru na telefonu a začal si všechny natáčet. Stačilo mu tedy hacknout telefon a celý svět se mohl dozvědět spoilery, jako například, že se všechny mrtvé postavy vrátí nebo že se bude schylovat k obří bitvě s Thanosem. A to by nejspíš Pratta stálo nemalé peníze.

Nicméně to nejhorší se nestalo a vzhledem k tomu, že už je to týden od premiéry, rozhodl se herec video sdílet na sociální sítě. Prohlédlo si ho již několik milionů lidí a vy se na něj teď můžete mrknout níže:

Článek je zařazen v: Avengers: Endgame , Chris Pratt , video , natáčení , spoilery , sociální sítě

reklama