Showbyznys

10. listopadu 2021 14:45

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hvězda Avengers se stala nejvíc sexy mužem roku 2021! Jeho reakce vás upřímně pobaví

Kdo se stal nejvíc sexy mužem roku 2021?

Je to tu, vážení, další rok je oficiálně za námi – tedy alespoň v rámci odhalování nejvíc sexy muže světa. Po loňském vítězi slavné ankety magazínu People Michaelu B. Jordanovi se tak letos na prvním místě umístil herec známý například ze seriálu Přátelé nebo Avengers: Endgame Paul Rudd.

Ještě před zveřejněním se spekulovalo, že by se vítězem mohl stát opět Dwayne „The Rock“ Johnson nebo Chris Evans, nakonec však tato čest připadla Ruddovi, jenž přitom není úplně typickým představitelem sexy chlapáka, zároveň mu ale nelze upřít jisté charisma i stále mladický vzhled.

Na rozdíl od svých předchůdců pak zjevně Rudd výsledek této ankety bere s nadhledem, i proto se rozhodl se svým kamarádem Stephenem Colbertem natočit krátký klip, v němž nejprve podstoupí sérií vtipných testů a otázek, které mu moderátor klade, a teprve poté je odhaleno, že se stává vítězem právě on.

Rudd každopádně za ty roky zůstal velmi skromný. Na otázku, kdy se cítí nejšťastnější, herec pravidelně odpovídá, když je doma se svou rodinou. Ta zahrnuje manželku Julii a dvě děti. Ostatně největší šok, co se týče tohoto odhalení, asi prožila jeho žena, která prý vůbec nečekala, že by její muž mohl někdy podobnou anketu vyhrát. No, podle reakcí na sociálních sítích zjevně nebyla sama.

Sdílejte článek

Přečtěte si také