Showbyznys

18. července 2022 18:41

redakce Prima Lajk

VIDEO: Hvězda Kapitána Ameriky oznámila, že hledá partnerku. Dámy, zkusíte ho oslovit?

Chris Evans touží po tom se usadit.

Dámy, a možná i pánové, i když ve vašem případě asi budete mít smůlu, zkrátka všichni se smyslem pro romantiku a taky citlivějšího ražení – připravte se být dojati. Herec Chris Evans známý pro svou roli Kapitána Ameriky v marvelovkách, ale čerstvě taky jako záporák z chystaného snímku The Gray Man, totiž čerstvě prozradil, že by rád konečně našel svoji celoživotní partnerku.

Stalo se tak poté, co byl v rozhovoru dotázán, jestli se v poslední době na něco zkoušel opravdu velmi úzce zaměřit. Herec se svou odpovědí chvíli váhal, pak se ale nadechl a co z něj vyšlo nejspíš pošle velké množství nezadaných slečen do kolen.

Ve zkratce herec řekl, že ačkoliv miluje, co dělá, a dává do toho všechno, občas se pohybuje ve světě, kde do toho úplně všechno dát nemůže. O to spíš by tak rád našel někoho, komu by tu lásku přece jen mohl opětovat na maximum. No, jestli tohle nebyla nejlepší odpověď na otázku v rozhovoru k filmu v letošním roce, tak už fakt nevíme, co by kdo ještě chtěl. Celý moment najdete níže.

Sdílejte článek

Přečtěte si také