návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Jágr se totálně vysmál bulváru! Zastal se přítelkyně a předvedl vtipný tanec u tyče!

Co na to říct, Jarda je prostě borec!
Vydáno: 07.06.2016
Jágr se zastal přítelkyně.
Autor: facebook.com Jágr se zastal přítelkyně.

Už se zdálo, že Jaromír Jágr bude muset při svém hokejovém volnu řešit jednu nelichotivou kauzu. Server Extra.cz totiž přišel s dehonestujícím zjištěním, když vypátral, že se jeho přítelkyně Veronika Kopřivová v minulosti živila jako tanečnice u tyče v jednom německém klubu a přišel i s usvědčujícími erotickými fotkami. České bulváry tak ihned rozjely velkou masáž s otázkami typu, jak na to Jágr či jeho přísná maminka zareagují. Legendární hokejista se k celé kauze už vyjádřil a všem tuzemským médiím tím naprosto vytřel zrak.

Jágr si obleče zcela nový dres.

GALERIE: Jarda Jágr mění dres! Je tohle nejhorší logo v celé NHL? Fanoušci zuří...

Na svém Facebooku totiž zveřejnil status, z něhož je jasné, že celou záležitost bere s humorem a nadhledem jemu vlastním. O minulosti své přítelkyně prý dávno věděl a v těchto časech ji evidentně hodlá i nadále podporovat. A co na to říká maminka? „Kdybych na to měla postavu, tak bych šla tancovat taky,“ vzkázala maminka přes Jágra. A aby všem ukázal, co si o kauze bulvárních médiích opravdu myslí, zakončil to celé velmi vtipným videem, na kterém také tancuje u tyče. Teda vlastně u hokejky. Jaromír Jágr teď svým kouskem po právu baví celý internet a jasně ukazuje, co si o našich bulvárech myslí. Za tohle si zkrátka zaslouží palec nahoru!

Na jeho vtipný taneček se můžete kouknout zde.

Jágrova nová milenka soutěžila o titul miss, jak jinak. :)

VIDEO: Jágr se konečně chytil na udičku! Jak se vám líbí roštěnka, co Jardu sbalila?

Mladá blondýna nechá v klidu málokoho.

GALERIE: Tak proto nejel Jágr na mistrovství! Jeho holka vypadá v bikinách jako bohyně!

reklama