Showbyznys

17. března 2020 15:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: První momenty nahých účastníků EXPERIMENTU 21! Tyhle záběry jste v televizi neviděli

Jak vypadaly úvodní chvíle Štěpána, Jana a Gábiny v EXPERIMENTU 21 poté, co odevzdali všechno oblečení?

Šílený pořad EXPERIMENT 21 je už v plném proudu a vy si kromě něj můžete v našem archivu pustit i pořádnou nálož bonusových videí, která se do pořadu nedostala. A jsou navíc stejně tak vypečená jako situace v samotném pořadu. Najdete zde nejen kupu sprostých prupovídek pornoherečky Daisy Lee, ale také momenty z „nahého života“ zbylých účastníků – bohéma Štěpána Dostála a Jana Březiny s Gábinou Šmídovou, kteří tvoří pár.

Na následujících videích se pak můžete podívat na jejich rozpoložení v průběhu začátku prvního dne sociálního experimentu, kdy přišli o všechno oblečení i nábytek a ocitli se tak ve svých bytech zcela nazí. A zatímco Gábina s Janem nahatí debatují o praktických věcech a řeší například, podle čeho poznají, kolik je hodin, Štěpán se nahý znuděně válí po podlaze a vypadá to u něj na první „krizovku“. Podívejte se na šťavnatě a necenzurované záběry z EXPERIMENTU 21!

Další bonusová videa najdete (a budete dál pravidelně nacházet) TADY! Novou reality show EXPERIMENT 21 můžete na Prima COOL sledovat od 16. března každé pondělí ve 21.45, nebo v našem ARCHIVU!


Přečtěte si také