VIDEO: Jaromír Jágr promluvil o velikosti penisu hokejistů! Jsou na tom s nádobíčkem lépe než herci?

Máme rádi Jardu (16) – Suspenzor pro hokejisty nebo herce?

Co prozradil Jágr během speciálního pořadu Máme rádi Jardu o přirození drsných hokejistů.

Možná vám to přijde neuvěřitelně, ale je to tak. Legendární Jaromír Jágr oslaví za pár dní už 50. narozeniny a k výjimečným kulatinám dostane od televize Prima neobyčejný dárek. Už v pátek večer se totiž můžete těšit na speciální díl oblíbené soutěže Máme rádi Česko, která bude věnována právě hokejové legendě.

Ve speciální epizodě s názvem Máme rádi Jardu, do níž ho tak trochu přemluvil moderátor Libor Bouček, bude Jágr soutěžit po boku svých bývalých přítelkyň Ivy Kubelkové a Inny Puhajkové. Ve druhém týmu pod vedením Vojty Kotka se pak představí další sportovní legendy – tenista Radek Štěpánek, hokejista Jan Hlaváč a běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová.

Během celého dílu pak bude samozřejmě hodně veselo a dojde na několik hodně zábavných situací, během nichž hokejový bůh zase jednou ukáže, jakou si ze sebe umí udělat legraci. K tomu dojde např. při vtipně debatě s týmovým parťákem Jakubem Prachařem na téma suspenzory. Jak velký suspenzor potřebují kvůli svému přirození hokejisté a jaký naopak herci?

Na speciální show Máme rádi Jardu se dívejte v pátek ve 20:15 na Primě!