VIDEO: Karlos Vémola se konečně vyjádřil ke krásce z Thajska. Šlo o nevěru, nebo nešťastnou náhodu?

Oblíbený zápasník MMA se zase stal terčem spekulací o nevěrách. Opravdu se procházel po ulicích v Thajsku s neznámou ženou?

Český samozvaný Terminátor Karlos Vémola sice aktuálně pobývá v Thajsku, kde trénuje na svůj očekávaný zápas s Patrikem Kinclem, tuzemskou veřejnost ale tentokrát zase zaujal něčím úplně jiným než svými sportovními aktivitami. Vémola byl totiž přistižen slovenským streamerem, když šel na ulici hned za blonďatou vnadnou kráskou, která připomínala jeho manželku Lelu. O tu se však rozhodně nejednalo. Média i jeho fanoušci tak ihned začali divoce spekulovat o jeho další z údajných nevěr. Vážně ale bylo všechno tak, jak se na první pohled zdá?

Nyní se totiž k celé záležitosti na Instagramu vyjádřil i sám Vémola a ten se všem spekulacím jenom směje. MMA zápasník se totiž v Thajsku podle svých slov věnuje v podstatě jen vyčerpávajícímu tréninku a na zábavu nemá čas. Záhadná blonďatá kráska, která šla před ním na ulici, tak s ním prý nemá nic společného a opravdu šla pouze před ním na ulici. „Vidím, že Česko zase žije nějakou kauzou, kdy kolem mě prošla nějaká paní na chodníku. Tak ze mě zase všichni dělají nějakého sexuálního predátora,“ říká Vémola na videu.

„Mezi trojfázovým tréninkem, který tady každý den mám, jsem rád, že stihnu doktora a mezi tréninky se vyspat, takže rozhodně na žádné užívání není čas. Nehledě na to, že se moc těším, až se vrátím do Čech za svojí ženou a dětmi. To jediný mě zajímá,“ uzavírá celou záležitost Vémola s tím, že jakékoliv dohady lidí neřeší. Co myslíte, je tím celá kauza opravdu uzavřena?

Sdílejte článek
Štítky nevěra Thajsko stream Karlos Vémola vyjádření kráska

Přečtěte si také