Showbyznys

21. května 2020 15:03

redakce Prima Lajk

VIDEO: Kazma konečně přiznal, zda natáčí své pranky pouze pro peníze! Co chtěl provést během přímého přenosu?

Známý provokatér a bavič Kazma se objevil v pořadu K věci na CNN Prima News. A jak už je u něj zvykem, o překvapení a nečekané informace nebyla nouze.

Kamil Bartošek alias Kazma patří už několik let mezi velmi sledované internetové baviče, jehož One Man Show vždy vzbudí velký poprask a těší se na sociálních sítích velké popularitě a vlivu. Ve čtvrtek ráno se pak objevil v diskuzním pořadu K věci na CNN Prima News, kde jsme Kazmitche mohli nezvykle slyšet mluvit o politice, ale také samozřejmě o jeho populárním pořadu.

Došlo tak například na otázky, zda má kvůli svým vtipům, ale zároveň často i dobrým skutkům nějaké morální hranice a jestli točí své šílené kousky jenom pro peníze. Odpovědi na obě otázky pak jeho hejtry nejspíš překvapí. „Morálku řešíme každý den. Jsme rebelové a parchanti, ale v základu normální a slušní lidé. Co nechceme dělat, je zlo,“ uvedl Kazma v pořadu. O výnosech z One Man Show pak nechtěl příliš mluvit, rozpočty jednotlivých dílů se totiž podle něj pohybují v řádech milionů a vydělané peníze pro něj prý nejsou hlavní motivací. „Nedělám to pro peníze, nikdy jsem to nedělal pro peníze,“ řekl Bartošek během rozhovoru.

A nebyl by to Kazma, kdy by v CNN Prima News nechtěl provést nějaký vtípek. Naštěstí si to ale rozmyslel. „Původně, když jsem byl pozván do tohoto politického pořadu, napadlo mě, že pošlu někoho jiného. A kolega mi to rozmluvil,“ přiznal Kazma. I přesto si ovšem na závěr vysílání neodpustil malý vtípek a chtěl po moderátorce Marii Bastlové, ať mu řekne, že je koště. Že by šlo o plán do jeho One Man Show? To se asi budeme muset nechat překvapit.

Na celý rozhovor se můžete podívat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také