Co říkáte na nový song Taylor Swift?
Autor: profimedia.cz/twitter.com Co říkáte na nový song Taylor Swift?

VIDEO: Lidi zuří kvůli nové písničce Taylor Swift! Proč nový song tak nenávidí?

Publikováno: 25.08.2017
Nová píseň Taylor Swift příliš mnoho lidí nenadchla. Co jim vadí?

reklama

Taylor Swift před pár dny oznámila nové album Reputation, stejně jako vydání nového singlu už tento pátek. Píseň se jmenuje „Look What You Made Me Do“ a její slova teď řeší celý hudební svět.

Jak šel čas se známými zpěvačkami?

GALERIE: Takhle se změnily hudební hvězdy od roku 2007! Jak vypadala před deseti lety Adele, Beyoncé, nebo Taylor Swift?

Návrat slavné hvězdy popmusic je plný shazování, zákeřných útoků a svalování viny na ostatní, nikdo si ale není tak úplně jistý, zda v něm americká zpěvačka hraje sama sebe nebo jen nějakou roli. Vše odkazuje na sváry, které zpěvačka vedla s ostatními celebritami jako např. s Kanye Westem nebo Selenou Gomez. Její nové album tak bude pravděpodobně znamenat zásadní obrat směrem k temnějším zítřkům. Co na její novou píseň říkáte vy?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Taylor Swift - Look What You Made Me Do

 

Mohlo by vás zajímat:

reklama