Showbyznys

7. července 2022 15:56

redakce Prima Lajk

VIDEO: Malého kluka šikanovali spolužáci. Hvězda Avengers mu poslala dojemný vzkaz

Maminka šikanovaného chlapce sdílela to, jakým způsobem pomohl známý herec jejímu synovi.

Paul Rudd je nejenom talentovaným hercem, kterého známe z televizních obrazovek a obálek časopisů. Je také osobnost s dobrým charakterem a srdcem, která neváhá pomoci tam, kde je třeba. Když se dozvěděl o chlapci jménem Brody Ridder z Colorada, kterého jeho spolužáci šikanovali a odmítli mu podepsat jeho ročenku, rozhodl se zasáhnout.

Brodyho matka Cassandra Cooperová jeho příběh sdílela na Facebooku. V příspěvku napsala také o tom, že to není poprvé, co jejího syna spolužáci šikanovali. Také na jeho předchozí škole se tohle Brodymu dělo… Dvanáctiletému hochovi se do ročenky podepsali pouze dva učitelé a dva studenti. Jeho matka poté sdílela obrázek, na kterém je vidět téměř prázdná ročenka, do které si sám Brody napsal smutný vzkaz: „Doufám, že si najdeš více kamarádů. Brody Ridder.“

Na to konto se pak stalo něco neuvěřitelného. Příběh šikanovaného chlapce se dostal až k herci Paulovi Ruddovi, který ho sám zkontaktoval. Poslal mu vlastnoručně psaný dopis a také si s chlapcem zavolal přes FaceTime, aby ho trochu rozveselil a povzbudil. „Je důležité pamatovat si, že i když je život někdy těžký, věci se vždycky zlepší,“ píše například Paul v dopise. „Je tady spousty lidí, kteří tě milují a kteří si myslí že jsi nejvíc cool kluk, a to včetně mě!“ dodává herec. Opravdu milé a krásné gesto, které s křehkou dětskou dušičkou udělá mnoho.

Sdílejte článek

Přečtěte si také