VIDEO: Máma Romana z Vyvolených se šíleně změnila! V Prostřeno! dává místo jídla Bible a mluví o Bohu

V úterním díle pořadu Prostřeno! bude hostit soutěžící jedna z hvězd poslední řady Vyvolených. Prošla si ovšem proměnou, kterou nikdo nečekal.

Stejně jako včera, i dnešní díl soutěže Prostřeno! se ponese v duchu reality show Vyvolení. Zatímco v pondělí vařila partnerka soutěžícího z první řady, Jindry, dneska se roli hostitelky ujme exvyvolená z poslední série, Romana Fabiánová. Tu si diváci Vyvolených z roku 2013 určitě pamatují. Ve vile totiž byla velmi výraznou osobou, jež často mluvila o své rodině a vypadla až těsně před branami finále. Od té doby ovšem prošla razantní proměnou.

S Romanou se totiž život po soutěži opravdu nepáral. Přišla o svůj podnik, řešila velkou manželskou krizi… a proto se rozhodla pro obří životní změnu. Stala se věřící a rozhodla se šířit slovo boží opravdu všude. O víře proto mluví i s lidmi na ulici. Zastavuje je a říká jim, aby změnili svůj život, a samozřejmě jim dá na cestu i Bibli.

Svou víru se pak rozhodla šířit i v populárním pořadu. Při plnění úkolu týdne, podle něhož měla připravit svým hostům “Boží dar“, jim totiž nenaservíruje jídlo jako ostatní, ale místo toho jim dá právě Bibli. Co ostatní na Romanino šíření víry řeknou? A jak bude vůbec večeře probíhat?

To se dozvíte už v dnešním díle Prostřeno! v 17.50 na Primě!


Přečtěte si také