Showbyznys

23. července 2019 12:50

redakce Prima Lajk

VIDEO: Marvel udělá z hrdinky Avengers v příštím filmu lesbu! Tipnete si, která to bude?

Kdo se stane prvním otevřeně homosexuálním hrdinou Marvelu?

Marvel o víkendu oznámil na sandiegském Comic-Conu své velké plány pro čtvrtou fázi obřího filmového univerza, které zdánlivě skončilo se čtvrtými Avengers. Jak ale fanoušci komiksů, her, filmů, no zkrátka milovníci popkultury obecně dobře vědí, nic oficiálně nekončí, dokud je to úspěšné.

Čekají nás zkrátka a dobře noví hrdinové, nové příběhy, a nejspíš i noví Avengers. No a jedním z těch filmů, které se na nás v příštím roce řítí, je i čtvrtý Thor. Ten představí nového ženského Thora s tváří Natalie Portman, zatímco Chris Hemsworth zůstává v hlavní roli jako ten skutečný Thor, jenž své schopnosti předá Jane přesně jako v komiksech. To ale není všechno, v čem bude Thor 4 zajímavý.

Film totiž taky představí Valkyrii jako první filmovou lesbickou hrdinku od Marvelu. Valkyrie s tváří Tessy Thompson se stala na konci Avengers králem Asgardu, a v novém filmu si tak podle všeho bude hledat svoji královnu. Nám to zní dost dobře a už se nemůžeme dočkat, až Thor: Love and Thunder dorazí do kin. Co vy?


Přečtěte si také