návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Marvel udělá z hrdinky Avengers v příštím filmu lesbu! Tipnete si, která to bude?

Kdo se stane prvním otevřeně homosexuálním hrdinou Marvelu?
Vydáno: 23.07.2019
Valkyrie bude v příštím filmu lesba 1
Autor: Marvel Valkyrie bude v příštím filmu lesba 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Marvel o víkendu oznámil na sandiegském Comic-Conu své velké plány pro čtvrtou fázi obřího filmového univerza, které zdánlivě skončilo se čtvrtými Avengers. Jak ale fanoušci komiksů, her, filmů, no zkrátka milovníci popkultury obecně dobře vědí, nic oficiálně nekončí, dokud je to úspěšné.

Čekají nás zkrátka a dobře noví hrdinové, nové příběhy, a nejspíš i noví Avengers. No a jedním z těch filmů, které se na nás v příštím roce řítí, je i čtvrtý Thor. Ten představí nového ženského Thora s tváří Natalie Portman, zatímco Chris Hemsworth zůstává v hlavní roli jako ten skutečný Thor, jenž své schopnosti předá Jane přesně jako v komiksech. To ale není všechno, v čem bude Thor 4 zajímavý.

Film totiž taky představí Valkyrii jako první filmovou lesbickou hrdinku od Marvelu. Valkyrie s tváří Tessy Thompson se stala na konci Avengers králem Asgardu, a v novém filmu si tak podle všeho bude hledat svoji královnu. Nám to zní dost dobře a už se nemůžeme dočkat, až Thor: Love and Thunder dorazí do kin. Co vy?

 

Článek je zařazen v: Marvel , lesba , homosexuální , Hrdinka , postava , Comic-Con