návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Miley Cyrus a její nový přítel znechutili internet. Takhle lidem zkazili Jokera!

Miley Cyrus znechutila lidem Jokera.
Vydáno: 16.10.2019
Miley znechutila fanoušky 1
Autor: profimedia.cz Miley znechutila fanoušky 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Miley Cyrus byla jednu dobu, ještě když byla provdaná za Liama Hemswortha, celkem v klidu. Jasně, občas přišla nějaká výstřední písnička nebo klip a oba byli nachytání jednou nebo dvakrát s bílým práškem na stole. To ale mohlo být cokoliv. Jenže od jejich rozchodu se věci opět vrátily zpátky k horšímu.

Výstřední Miley si nejdřív zkusila lesbický románek, jenom aby krátce nato sbalila australského zpěváka a pravděpodobně známého svého bývalého Cody Simpsona, se kterým nyní bombarduje sociální sítě zamilovanými fotkami a videi. Jedno takové ale lidi poněkud rozčílilo. Miley v něm totiž leží s Codym v posteli, natáčejí se na Instagram a mají zapnutý jokerovský filtr. A pak se začnou líbat s jazykem ven. Netřeba dodávat, že tohle její nezletilé fanynky vidět vážně nepotřebují, a tak jsou nyní lidé na sociálních sítích právem naštvaní.

 

Článek je zařazen v: Miley Cyrus , Liam Hemsworth , Joker , cody simpson , zpěvačka , Instagram , video