Showbyznys

25. března 2020 13:55

redakce Prima Lajk

VIDEO: Nahá kráska chtěla videochat s Justinem Bieberem! Podívejte se na její reakci, když jí to zpěvák přijal

Proč bere Justin Bieber telefony od cizích žen?

Izolace a karanténa leze lidem na mozek, a jestli vám zatím ne, tak tomu dejte ještě čas. Aby se tedy nenudili, vymýšlejí nejrůznější činnosti – a netýká se to jen nás, obyčejných smrtelníků, nuda totiž hrozí i celebritám, jako je Justin Bieber.

Ten se nedávno při domácím odpočinku rozhodl, že s fanoušky uspořádá živý chat na Instagramu. Oni mu budou klást otázky a on bude odpovídat. To kromě jiného znamenalo, že na nějakou dobu přijímal videohovory od cizích lidí. No a protože šance, že vám Bieber zvedne videohovor, je docela mizivá, tak tomu jedna dívka nepřikládala moc velkou důležitost a ani se kvůli tomu nehodlala obléknout. Jenže pak se to stalo.

Bieber hovor přijal a nahatá sličná žena se během vteřiny paniky přesunula z gauče na zem, kde asi začala okamžitě hledat něco na sebe. Slavný zpěvák během toho naštěstí pil zrovna vodu, takže nic neviděl a situaci následně ani moc nechápal. Byl ale příjemný, ženu pozdravil a popřál jí hezký den. No, tak i takhle se lidé můžou v karanténě bavit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také