Štiky - kanadský žertík 1
Autor: archiv FTV Prima Štiky - kanadský žertík 1

VIDEO: Nechutná sranda ve Štikách! Ornella si připravila na maminku vtípek s lejnem, který ani nemohl být v televizi!

Publikováno: 10.05.2018
Co se do minulého dílu pořadu Štiky nedostalo?

reklama

Kontroverzní pořad Štiky je v plném proudu a stále je plný šokujících a peprných situací. A někdy jsou dokonce tak drsné a peprné, že se ani nedostaly do televizního vysílání. To je případ i následujícího necenzurovaného videa z uplynulého třetího dílu. V něm se rozhodli Ornella a Charlotte potrápit maminku Moniku kanadským žertíkem. Pomatlaly jí tedy zrcadlo v koupelně mýdlem, ale hlavně jí na záchodovou mísu rozmazaly čokoládu, která tak vypadala lejno!

Monika pak při pohledu na pokaděný záchod nemohla samozřejmě věřit svým očím a ihned se domáhala úklidu. Ze situace na záchodě ovšem obvinila svého manžela a to kvůli jeho častým “nehodám“ ve spodním prádle. Následovala doslova debata o ho…, během níž se dcery dozvěděly o svém otci víc, než kdy chtěly vědět. Není divu, že jsme se tohoto sprostého kousku v televizi nedočkali.

Celý 3. necenzurovaný díl pořadu Štiky můžete vidět zde.

Další díl pořadu Štiky uvidíte na Primě už v pondělí ve 21.30.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Štiky (3) - Pomsta holek
Štiky - rvačka

VIDEO: Brutální rvačka ve Štikách! Josef Kokta drsně napadl tchyni Moniku! Proč to proboha udělal?

Štiky - nafukovací panna

VIDEO: Bizár ve Štikách! Michal dostal k narozeninám nechutný sexuální dárek. Vážně mu ho dala manželka Monika?

reklama