Všechno nebo nic
Autor: Bioscop Všechno nebo nic

VIDEO: Nová česká komedie Všechno nebo nic se představuje v prvním traileru

Publikováno: 15.11.2016
Romantická komedie na námět první z řady úspěšných knih nejprodávanější slovenské autorky Evity Urbaníkové Všechno nebo nic představuje svůj trailer, ve kterém se objevuje spousta zajímavých herců.

reklama

Scénář autorka napsala s Martou Ferencovou, která zároveň snímek režírovala, a dámy také měly hlavní slovo v obsazování jednotlivých rolí. „Třeba na Táně Pauhofové jsme se obě shodly hned. Dokonce když jsem jí zavolala, jestli by o tuhle roli měla zájem, měla už knihu přečtenou,“ odhalila Evita Urbaníková.

vsechnofilmx1 Foto:

„To je pravda, knihu jsem četla krátce po tom, co vyšla. Jsem širokospektrální čtenář a Evita umí psát laskavě, vtipně a s nadhledem o všech peripetiích, které my ženy dobře známe,“ dodala představitelka hlavní role Lindy Táňa Pauhofová.

Její nejlepší kamarádku ztvárnila Klára Issová, která si v komedii zahrála vůbec poprvé. „Tohoto žánru jsem se bála, ale ráda zkouším nové věci a tohle byla výzva,“ vysvětlila herečka, která byla nadšená zejména z režisérky Marty Ferencové. „Skvěle nás vedla, pomáhala nám, dokázala nás dobře vyladit do postav a udržet si jejich charakter. Na komedii má neuvěřitelný cit,“ dodala představitelka filmové Vandy. 

Ve filmu zamotá hlavu dvěma hlavním hrdinkám hned několik pohledných mužů, a tak se diváci mohou těšit například na Ondřeje Sokola či polské herce Michala Żebrowskeho a Pawla Delaga.

Romantický příběh o majitelkách malého knihkupectví a jejich životních eskapádách s muži přijde do kin 12. ledna 2017.

Na fotky z filmu se teď můžete podívat v následující galerii:

[[nid:]]

reklama