Johnny Depp se v nové písni obouvá do Amber Heard 1
Autor: profimedia.cz Johnny Depp se v nové písni obouvá do Amber Heard 1

VIDEO: Nový song Johnnyho Deppa má drsné narážky na Amber Heard. O čem herec zpívá?

rd. Publikováno: 18.07.2022
Hudba Johnnyho Deppa je vcelku příznačná.

reklama

S hereckou kariérou Johnnyho Deppa to ani po vítězném soudu proti jeho bývalce Amber Heard zatím nevypadá kdovíjak růžově, minimálně se ale bývalá hvězda Pirátů z Karibiku může účastnit všech večírků, koncertů a akcí po celém světě, aniž by se musel cítit trapně, nebo se stydět za to, co o něm píšou média. A to asi v tuto chvíli herci stačí.

Ostatně v těchto dnech si užívá turné se zpěvákem Jeffem Beckem a o nic jiného se zdánlivě nestará. Jak ale napovídají slova z jeho nové písně v chystaném albu 18, určitá zášť vůči Amber v něm stále zůstala. Album se jmenuje 18, protože natolik let se údajně oba hudebníci cítí, když spolu hrají na koncertě. Píseň Sad Motherfuckin‘ Parade, kterou už pár hudebních kritiků mělo šanci slyšet, pak údajně obsahuje texty jako: „sedíš tam jako pes, kterého už sedm let něco svědí“, nebo „kdybych měl cent, nedostala bys nic“, a „už jsi toho myslím řekla dost za jednu podělanou noc“.

 

Album zatím není vydané, už teď je ale jasné, že pro fanoušky Deppa to bude hit. Pokud vás ale přece jen zajímá hudební tvorba těchto dvou mužů, a neměli jste šanci poslechnout si je na koncertě, můžete si část vystoupení pustit níže.

Lily-Rose Depp to v novém seriálu rozjede

VIDEO: Sexy dcera Johnnyho Deppa se v novém seriálu ráda svléká! Takhle rajcovní jste ji ještě neviděli

reklama