VIDEO: Obří překvápko pro fanoušky Dary a Rytmuse! Rapper s ní zazpíval na koncertě

Povedlo se Daře a Rytmusovi najít usmíření? Rapper zazpíval na jejím narozeninovém koncertě.

Když odhlédneme od prezidentských voleb, největší společenskou akcí tento víkend byl narozeninový koncert zpěvačky Dary Rolins k jejím padesátinám v zoufale vyprodané O2 aréně. Zpěvačka si tam totiž kromě celé škály vlastních vystoupení pozvala taky několik host, a obzvlášť jeden její fanoušky velmi šokoval.

Na pódiu totiž spolu s Darou vystoupil Rytmus. Jo, ten Rytmus, se kterým se před pár lety ošklivě rozešla a který si posléze našel novou partnerku Jasminu Alagič, s níž už má dokonce i dítě. To všechno se ale tentokrát zdálo být dávnou minulostí, protože na novém koncertě byli Rytmus i Dara opět neuvěřitelně v pohodě, veselí a společné vystoupení si zjevně užili. Ostatně potvrdila to i samotná Rolins:

„Silní muži vždy definovali můj život... Vždy to tak bylo a bude,“ uvedla po odzpívání písně Party DJ, čímž bylo jasné, že byly veškeré sekyry zakopány. „Jsou tady všichni, které respektuji a nějakým způsobem patřili a patří do mého života,“ dodala Dara na závěr, zatímco se usmívala na svého ex.

Sdílejte článek

Přečtěte si také