Showbyznys

10. října 2017 13:52

redakce Prima Lajk

VIDEO: Prank roku?! Jon Snow takhle brutálně napálil svou přítelkyni. Ta se z toho málem zhroutila!

Není už tohle ovšem přeci jen trochu moc?

Jak většina fanoušků fantasy seriálu Hra o trůny moc dobře ví, představitel Jona Snowa Kit Harington už několik let žije s půvabnou herečkou Rose Leslie, která si ve slavném seriálu zahrála jeho lásku Ygritte. Dvojice před pár dny ohlásila zásnuby a mnozí je považují za jeden z nejšťastnějších a nejidyličtějších párů showbyznysu. Jenže, jak se zdá, rudovlasá kráska to se slavným hercem nemá vůbec jednoduché.

Harington se totiž v britské show Jonathana Rosse pochlubil se svým letošním aprílovským vtípkem, jenž si pro svou lásku připravil. A nutno říct, že je to opravdu síla. Do lednice pro ní totiž připravil falešnou useknutou hlavu, která vypadala téměř jako on sám. Herečka pak začala samozřejmě ihned hystericky křičet, brečet a asi neměla daleko ke zhroucení.

Až tehdy herci došlo, že jeho vyvolená není příliš velkou fanynkou aprílovských vtípků. Představitelka Ygritte mu pak řekla, že pokud jí něco podobného ještě udělá, bude si muset hledat novou přítelkyni. A my se jí vlastně vůbec nedivíme. Následující video ale i tak stojí rozhodně za to.


Přečtěte si také