návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Představitel Harryho sledoval novou verzi Sám doma! Chystá se znovu vykrást Kevinův barák?

Joe Pesci je americký poklad a Google natočil další skvělou reklamu s pokračováním Sám doma.
Vydáno: 04.02.2019
Harry sleduje Kevina ze Sám doma 2
Autor: youtube.com Harry sleduje Kevina ze Sám doma 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Google na to jde chytře. Své smart produkty totiž začal od konce loňského roku propagovat skrz nostalgické reklamy s herci z filmu Sám doma, kteří se po letech vracejí, aby zavzpomínali na kultovní komedii z roku 1990. Po Macaulayovi Culkinovi tak přichází legendární Joe Pesci aka lupič Harry.

Ten v nové reklamě ze Super Bowlu sedí doma s přáteli a o pauze mezi hrou jakože sleduje starší reklamu s Kevinem. Při té pak vzpomíná na starý film a zasněně chválí výkon malého Kevina, který už vyrostl. Nakonec ještě přátelům ukáže své malé hlasové cameo z dodávky, kteří jej pochválí a reklama končí. Celé je to hodně meta, ale tím způsobem, který vás spíš dojme, než urazí. Za nás tak velký palec nahoru a snad se dočkáme ještě poslední reklamy, tentokrát s hercem Danielem Sternem, který ztvárnil Marva.

Článek je zařazen v: Joe Pesci , Macaulay Culkin , Sám doma , reklama , Google