návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Představitel Jokera získal cenu pro nejlepšího herce roku! V dojemné řeči poděkoval Heathu Ledgerovi!

Joaquin Phoenix se brzy stane druhým hercem, který získá Oscara za svůj výkon v roli obávaného Jokera.
Vydáno: 20.01.2020
Phoenix děkuje Heathu Ledgerovi 1
Autor: Warner Bros. Phoenix děkuje Heathu Ledgerovi 1

Známý herec Joaquin Phoenix pokračuje ve své krasojízdě na různých filmových oceněních, jeho role Jokera ve snímku Joker totiž kritiky uchvátila, a tak není divu, že teď sbírá jednu výhru za druhou. Nejčerstvěji tomu bylo na cenách Screen Actors Guild, které jsou poslední zastávkou před Oscary v únoru. No a právě tady Phoenix poděkoval jinému herci, který si za svoji roli Jokera taktéž vysloužil pár cen, včetně té nejcennější.

Byl jím samozřejmě Heath Ledger, legendární Joker z filmu Temný rytíř. Ledger tragicky zahynul a Oscara obdržel až posmrtně, jeho výkon ale tak trochu straší nejen jeho nástupce, ale i diváky dodnes, a s jeho Jokerem se asi budou ti ostatní porovnávat navěky. Phoenix mu tak poděkoval naprosto právem, Ledger ovšem nebyl jediný, koho ve své děkovné řeči herec zmínil. Celou řeč si proto teď můžete přehrát níže:

 

Článek je zařazen v: Joaquin Phoenix , Joker , herec , filmová cena , Oscar , Heath Ledger , Temný rytíř

reklama