Showbyznys

9. prosince 2021 14:44

redakce Prima Lajk

VIDEO: Přítel Megan Fox se s kámošem svlékl na Instagramu! Proč to udělali?

Rapper Machine Gun Kelly a slavný komik Pete Davidson převzali Instagramový účet značky Calvin Klein. Ukázali se ve spodkách.

Firmy čas od času rády pustí ke svým instagramovým účtům populární celebrity, aby si skrze jejich fanoušky zvýšily dosah. No a něco podobného se teď stalo i s módní značkou Calvin Klein, která takhle zničehonic spustila živé vysílání pro své fanoušky na Instagramu, kde se ale místo módní přehlídky plné žhavých modelek uvelebili na gauči rapper Machine Gun Kelly spolu s komikem Petem Davidsonem z pořadu Saturday Night Live.

Místo připraveného materiálu ale následovala zhruba desetiminutová improvizace, během níž se oba pánové, kteří v posledních měsících vládnou titulním stránkám bulvárních magazínů díky jejich románkům (Davidson), případně historkám ze vztahu se žhavou Megan Fox (Kelly), párkrát svlékli do trenek a nenápadně při tom zapózovali. Fanoušci si tohle posezení každopádně dost užili, především je bavila chemie mezi oběma aktéry, kteří jsou v reálu dobrými přáteli. A módní značka? Ta má teď skvělou virální reklamu.


Přečtěte si také