Muži se neopatrná manipulace u smrtící drtičky nevyplatila.
Autor: repro YouTube Muži se neopatrná manipulace u smrtící drtičky nevyplatila.

VIDEO pro silné nervy: Takhle vraždí drtička odpadků! Hlavně nedělejte to, co ten chlap…

northstone. Publikováno: 29.07.2015
V Číně se při tom množství lidí hledí na smrt ještě trochu jinak, než u nás. Důkazem toho je video, při kterém se neopatrná manipulace s odpadem stane osudnou zaměstnanci provozu.

reklama

Muž nejprve manipuluje s balíky odpadu u drtičky s naprostou rutinou, ale náhle přijde nečekané. Když stroj spustí lis, stojí chlápek tak neopatrně, že je do smrtonosné mašiny stažen a během hrůzné, naštěstí nikterak dlouhé chvíle, rozdrcen na padrť. To je samo o sobě dostatečně drsná podívaná, ale video ukazuje i trochu jiný úhel pohledu na smrt člověka.

Manželka před milenkou zapřela manžela a byla z toho mela!

VIDEO: Podraz k popukání! Milence zatajila, že je vdaná, do bitky se zapojil i manžel a policajt

 Zaprvé se po několika sekundách od sešrotování pracovníka přišourá nevzrušeně kolega, aby se tak trochu znuděně podíval, co se stalo. Video je nasnímáno z monitoru počítače přehrávajícího záznam kamer v jakési kanceláři a zřetelně můžeme slyšet naprosto nevzrušený dialog dvou žen. Holt jiný kraj - jiný mrav.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Smrt v drtičce

 

Příslušník speciální jednotky to se chtěl blýsknout a šeredně na to doplatil.

VIDEO: Policajt frajeřil a brutálně naletěl: Tohle je vážně přehnané!

reklama