návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Proč nosil Joey v Přátelích sádru? Matt LeBlanc práskl tenhle šílený důvod

Matt LeBlanc a historka o epizodě, ve které nikdo nebyl připravený.
Vydáno: 09.08.2017
Jak přišel Joey k sádře?
Autor: NBC Jak přišel Joey k sádře?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to vlastně neuvěřitelné, kolik let už uběhlo od premiéry a vlastně i závěru oblíbeného amerického sitcomu Přátelé. A přesto ho každý rok objevují nové a nové generace diváků, kteří mu propadají stejným způsobem, jako všichni před nimi.

Mohou být muži a ženy jen přátelé?

ODHALENO: Muži a ženy nemohou být nikdy „jen“ přátelé! Potvrdila to nová studie. Proč to nikdy nefunguje?

I z toho důvodu se představitelé milovaných postav dodnes těší velké oblíbenosti. Jedním z možná nejoblíbenějších je pak herec Matt LeBlanc, který ztvárnil postavu Joeyho. Právě ten se nedávno objevil v pořadu Jimmyho Kimmela, kde konečně odhalil pravý důvod toho, proč měl v jedné z epizod seriálu na ruce sádru.

Jak se z rozhovoru dozvíte, může za to natáčení jedné z předešlých epizod, ve které nikdo nebyl připravený k odchodu a Joey s Chandlerem soupeřili o stejné křeslo. Herec popisuje, že při scéně, kdy oba dva běží ke křeslu, Matt omylem upadl a svůj pád na hlavu se snažil vykrýt rukou. Přitom si ale vykloubil rameno, což později vedlo k tomu, že v následující epizodě musel mít sádru. Celý rozhovor si teď můžete pustit tady:

VIDEO: Jak si Joey vykloubil rameno

 

Mohlo by vás zajímat:

Článek je zařazen v: zranění , komedie , historka , sitcom , Jimmy Kimmel , sádra , přátele , Matt LeBlanc , Joey , vykloubené rameno