VIDEO: Psycholožka u soudu potvrdila, že bývalka Johnnyho Deppa trpí duševními chorobami! Jaká je diagnóza?

Jakými duševními poruchami podle všeho trpí bývalá manželka Johnnyho Deppa herečka Amber Heard?

Soud mezi Johnnym Deppem a Amber Heard tento týden pokračuje na plné obrátky a po ukončení výpovědi samotného Deppa dochází nyní řada na další svědky. Jedním z nich byla i psycholožka a odbornice na duševní poruchy dr. Shannon Curry.

Ta ve své čerstvé výpovědi uvedla, že po několika hodinách strávených s herečkou Amber Heard a taky po nastudování celé řady důkazních materiálů, jež jí byly poskytnuty, dospěla k názoru, že bývalka Deppa trpí hned dvěma duševními poruchami. Tou první je hraniční porucha osobnosti a tou druhou pak histriónská porucha osobnosti. V obou případech může postižený jedinec mít sklony k násilí a manipulaci s fakty.

Co naopak doktorka nedokázala potvrdit, že u Amber vznikl posttraumatický stresový syndrom následkem domnělého násilí ze strany Deppa. Přestože to Heard tvrdila, podle expertního názoru dr. Curry si ale tento syndrom herečka vymyslela. Nutno však dodat, že právníci Heard později dělali vše pro to, aby výpověď renomované psycholožky podryli. V jednu chvíli tak například musela vysvětlovat, proč měla s Johnnym Deppem večeři a proč při ní měla drink.


Přečtěte si také