VIDEO: Rapper Machine Gun Kelly čelí kontroverzi kvůli starému rozhovoru. Vážně chtěl spát s nezletilou?

Machine Gun Kelly opět budí rozpaky.

Málokdo dokáže vyvolat tak velký poprask s tak hloupou věcí jako rapper Machine Gun Kelly. Ať už jsou to trapné hádky s ostatními kapelami, rádoby bitky s fanoušky, bizarní radovánky s Megan Fox, nebo nyní čerstvě zhruba deset let starý rozhovor pro server Fuse.

V tom totiž tehdy 23letý rapper prohlásil, že mu je fuk, že je modelce Kendall Jenner teprve 17 let, kdyby mohl, zkrátka by si ji vzal. A když píšeme vzal, myslíme tím do postele. Rapper to dokonce explicitně potvrdil i poté, co se ho moderátor zeptal, jestli ví, že ve Státech je minimálně hranice pro sex až od 18 let.

Kelly tehdy argumentoval tím, že když mohli s mladšími dívkami spát jiní slavní hudebníci, proč by nemohl on. Navíc prý není o moc starší, jenom o 6 let, takže je to vlastně v jeho očích v pořádku. Netřeba dodávat, že jakmile začal rozhovor kolovat znovu na internetu, lidé z toho nebyli nadšení. Lidé ale obecně nejsou nadšení z ničeho a popravdě to zní, že Kelly byl zkrátka těžký adolescent se syndromem předčasné slávy a v reálu se tak vlastně ničeho zas až tak šokujícího nedopustil. Navíc se mu s Kendall nic nepoštěstilo, takže nejspíš zůstane u týdenní kontroverze a pak zase rapper přijde s něčím novým.

Sdílejte článek
Štítky Sex Megan Fox rapper kontroverze Kendall Jenner Machine Gun Kelly

Přečtěte si také