návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

VIDEO: Samuel L. Jackson namluvil sprostou báseň. Vysvětluje v ní, proč byste ku*va měli zůstat doma!

Samuel L. Jackson vysvětluje lidem, proč by měli zůstat doma.
Vydáno: 02.04.2020
Samuel L. Jackson chce, abyste zůstali doma 1
Autor: youtube.com Samuel L. Jackson chce, abyste zůstali doma 1

Američané jsou, co se opatření v boji se zrádným koronavirem týče, trochu pozadu. Teprve teď vlastně řeší, jestli je lepší nosit roušky a obličejové masky, nebo ne. Což je smutné, protože jenom v USA už počet obětí na nemoc Covid-19 dosahuje několika desítek tisíc. Situace je natolik vážná, že každý, a teď myslíme opravdu každý, kdo má alespoň nějaký počet sledujících, odběratelů, fanoušků nebo diváků, a tudíž jakoukoli platformu k tomu, aby mohl lidi přesvědčit o důležitosti sociálního odstupu, karantény a ochranných opatření, tak s vervou činí.

Týká se to i populárního herce Samuela L. Jacksona, který teď využil příležitosti a v pořadu Jimmyho Kimmela odrecitoval báseň, jejíž název je doslova „Zůstaňte ku*va doma!“ O čem je, se asi domyslíte sami. A když ne, můžete si celé video pustit níže. Stojí za to!

 

Článek je zařazen v: Samuel L. Jackson , karanténa , koronavirus , báseň , Jimmy Kimmel

reklama