VIDEO: Šílený youtuber v Prostřeno! Pepa provokuje ostatní soutěžící a doma nemůže vařit kvůli zákeřné nemoci

Tento týden se Prostřeno! zase jednou neobejde bez bizarního soutěžícího. Proč se mladý youtuber Josef Janouch do soutěže vůbec přihlásil?

Ano, i tento týden je v oblíbeném pořadu Prostřeno! zase pořádně veselo. Soutěžní týden z libereckého týdne zčásti rozbouří mladý Josef Janouch, který se snaží (prozatím naprosto marně) prosadit jako youtuber z kanálu Průserovi, jenž mimo jiné kamarádí z kontroverzní youtuberskou partičkou TVTwixx. Ale jelikož má na YouTube necelých 500 odběratelů, rozhodl se bizarním způsobem prosadit v oblíbeném pořadu.

Ostatně sám Pepa ostatním říká, že by se chtěl stát hvězdou a dokonce už má i nějaké ty nabídky. Snaží se pak na sebe upozornit také napjatým vztahem se soutěžící Almou, kterou se v pátečním díle dokonce bude snažit vyprovokovat k tomu, aby mu dala facku. Jenže frajírek a provokatér už ve čtvrtek, kdy je hostitelem, na své chování trošku doplatí. Nemůže totiž vařit u sebe doma, protože jeden z členů domácnosti má spalničky. Musí proto nakonec vařit u dalšího soutěžícího Jaroslava. Předvede se nakonec youtuber alespoň v kuchyni?

To se dozvíte už v dnešním díle Prostřeno! v 17:50 na Primě!


Přečtěte si také