VIDEO: Skandál! Robbie Williams v nechutném videu rozzuřil fanoušky! Nejdřív si s nimi potřásl rukama, pak si je vydezinfikoval!

Popová hvězda opět útočí

Robbieho jsme kdysi mívali celkem rádi. Autor hitů jako Angels a She’s The One se ale v posledních letech chová jednoduše řečeno jako nafintěný frajírek, který si tak trochu myslí, že je lepší než ostatní.

Pravdou je, že kromě peněz ale asi za moc stát nebude. Důkaz budiž třeba video, ve kterém živě sdílel porod své ženy, u kterého zpíval, popisoval svoje pocity a vůbec nejevil najevo žádné známky soucitu se svou rodící ženou. To ale bohužel není všechno, nedávno se totiž Robbie opět předvedl.

Při vánočním koncertě v Londýně, kde vystupoval, si v živém přenosu nejdříve potřásl rukou s několika fanoušky a poté přímo před nimi vyšel na pódium, kde měl připravenou ruční dezinfekci. To kdyby náhodou se musel dotýkat „obyčejných“ lidí. Ano, rock’n’roll jak se patří! A jeho reakce? O pár dní později natočil na Instagram video, ve kterém si myje ruce poté, co si potřese rukou s několika jeho přáteli. Inu, provokatér.

S touhle sexy kočičkou chodil Justin Bieber! Za koho ho vyměnila?

Sdílejte článek
Štítky hudba dezinfekce zpěvák koncerty fanoušci pop music Robbie Williams

Přečtěte si také