VIDEO: Slavná zpěvačka Ariana Grande se opřela do svých fanoušků! Kdo jí vadí nejvíc?

Proč se Ariana Grande hádá s fanoušky?

Ariana Grande patří mezi ty celebrity, které buď milujete, nebo nenávidíte. Nic mezi neexistuje. Zpěvačka si nedávno nabrala pár plusových bodů, když zaplatila za jídlo a všední potřeby nenápadně potají několika lidem v nouzi, charita jí rozhodně není cizí. Kde už je to s ní ale horší, je sféra internetu – s tím si totiž zpěvačka příliš rady neví.

Řeč je o komunitě dvojníků, tzv. impersonatorů, kteří se živí tím, že se převlékají za slavné celebrity a následně se buď fotí, nebo točí videa, nebo navštěvují různé akce. I Ariana pochopitelně má svoji dvojnici, ta se jmenuje Paige Niemann, a když se mrknete na její Instagram, budete mít velký problém poznat, kde končí falešná Ariana a kde začíná ta pravá. S trochou make-upu je zkrátka od slavné zpěvačky k nerozeznání, a i to je důvod, proč ji Grande nemá vůbec ráda.

Zpěvačka nedávno dokonce komentovala jedno z videí její dvojnice se slovy, že nechápe, proč ji musí zesměšňovat, dělat divné hlasy a celkově na ni takhle narážet. Paige jen podotkla, že je na Arianiny poznámky zvyklá a už si z nich nic nedělá. Prý jí jde jen o to bavit lidi. Jak vše začalo, se dozvíte z následujícího videa:

Sdílejte článek

Přečtěte si také