Co se skrývá za tajemným vzkazem?
Autor: Profimedia.cz/youtube.com Co se skrývá za tajemným vzkazem?

VIDEO: Slavná zpěvačka Taylor Swift poslala fanouškům záhadné video! Co se skrývá za tajemným vzkazem?

Publikováno: 22.08.2017
Popová hvězda Taylor Swift provokuje fanoušky. Co má v plánu?

reklama

Fanoušci zpěvačky Taylor Swift už jsou pár týdnů v pozoru. Mladá hvězda za sebou má čerstvě jednu soudní bitvu, ve které zvítězila nad týpkem, který ji před několika lety sáhnul na zadek, takže se nyní musel omluvit a zaplatit symbolický jeden dolar. Teď to však vypadá, že se něco děje i po hudební stránce.

Jak šel čas se známými zpěvačkami?

GALERIE: Takhle se změnily hudební hvězdy od roku 2007! Jak vypadala před deseti lety Adele, Beyoncé, nebo Taylor Swift?

Zpěvačka minulý týden smazala veškerý obsah ze svých sociálních sítí a nikdo úplně netušil, jaký to má důvod. V pondělí ráno pak na svoje platformy nahrála záhadné video, které ukazuje ocas hada, jinak ale nemá žádný zvuk ani kontext.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIDEO: Záhadné video Taylor Swift

S největší pravděpodobností zpěvačka láká na své nové album, jelikož její poslední, 1989, vyšlo v roce 2014 a má tak nejvyšší čas. Její poslední píseň I Don’t Wanna Live Forever, na které spolupracovala se zpěvákem Zaynem Malikem, byla součástí oficiálního soundtracku k filmu Padesát odstínů temnoty.

Rozeznali byste je?

Tahle dívka je dokonalou dvojnicí Taylor Swift! Rozeznali byste je od sebe?

 

Mohlo by vás zajímat:

reklama