Herec Alec Baldwin
Autor: profimedia.cz Herec Alec Baldwin

VIDEO: Slavný herec Alec Baldwin při natáčení zastřelil kameramanku. Jak se tahle tragédie mohla stát?

Tamara F. . Publikováno: 22.10.2021
Americký herec Alec Baldwin při natáčení westernu Rust nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku a postřelil režiséra filmu.

reklama

Tragédie se odehrála na ranči v Novém Mexiku při natáčení scény k novému westernovému snímku Rust. Podle vyšetřovatelů měl americký herec Alec Baldwin střílet ze zbraně, která měla sloužit jako pouhá rekvizita. Ostrá kulka však zasáhla dvaačtyřicetiletou hlavní kameramanku Halynu Hutchinsovou a osmačtyřicetiletého režiséra filmu Joela Souzu, informoval o události americký týdeník Variety.

Postřelená žena byla z odlehlé lokace převezena vrtulníkem do nemocnice vzdálené 70 km ve městě Albuquerque. Vážnému zranění však v nemocnici podlehla. Raněného muže převezla sanitka do nemocnice v Santa Fe, kde se momentálně nachází na jednotce intenzivní péče. Bližší informace k jeho zdravotnímu stavu dosud nebyly zveřejněny.  

Tragická nehoda se vyšetřuje, ale zatím nebyl nikdo v souvislosti s incidentem zatčen a nebyla vznesena žádná obvinění. Vyšetřovatelé budou postupně vyslýchat očité svědky. Podle místních médií byl osmašedesátiletý rozrušený Baldwin spatřen na parkovišti před kanceláří šerifa v slzách.

AKTUALIZACE: Režisér Joel Souza byl podle informací webu Sky News již propuštěn z nemocnice.

reklama