Showbyznys

21. července 2021 15:25

redakce Prima Lajk

VIDEO: Slavný herec Mark Wahlberg musel kvůli roli jíst 11 tisíc kalorií za den! Kolik proboha přibral?

Co všechno herci dělají kvůli rolím?

Mark Wahlberg už je v Hollywoodu zavedená hvězda, zahrál si například v Transformers, Méďovi, nebo v Odstřelovači. Pro svůj nejnovější film Stu ale musel tentokrát 50letý herec podstoupit brutální fyzickou transformaci, které později těžce litoval.

Ve snímku totiž hraje boxera, z něhož se stal katolický kněz. Film je podle skutečných událostí a hlavní postava si sama prošla kdysi velkou proměnou, Wahlbergovi se pak příběh líbil natolik, že film dokonce sám částečně zafinancoval, a přestože neměl příliš času na jeho natočení, a věděl, že bude muset za krátkou dobu drasticky změnit svůj vzhled, rozhodl se do toho jít naplno.

Po dobu dvou týdnů tak jedl 7 tisíc kalorií denně, a následně další dva týdny jedl 11 tisíc kalorií denně. V zásadě to prý probíhalo tak, že i když už byl plný, jen co se každé tři hodiny probral, znovu se najedl. A bavilo ho to celé zhruba tak hodinu, pak už to byl jen stres, dřina, nechuť, a váhání, jestli to byl dobrý nápad. Jak sám herec přiznává, v 50 letech už podobné proměny nejsou úplně jednoduché, nakonec však nelituje, protože film podle něj stojí za to. O celé zkušenosti mluví ve videu níže.

Sdílejte článek
Štítky film Hollywood proměna herec role vzhled Mark Wahlberg kalorie Mark Wahlberg transformace přibrání

Přečtěte si také