Showbyznys

22. března 2023 14:43

redakce Prima Lajk

VIDEO: Smutné přiznání manželky nemocného Bruce Willise. Proč každý den pláče?

Manželka herce Bruce Willise prozradila, jaký je život s nemocným partnerem.

Frontotemporální demence, tak zní oficiálně diagnóza herce Bruce Willise, hvězdy nespočtů filmů, který se navždy zapsal do srdcí fanoušků jako představitel Johna McClanea z nesmrtelné série Smrtonosná past. Tato choroba se projevuje zhoršením paměti, úsudku i častou dezorientací. Lidé s touto diagnózou se většinou nedožívají déle jak 10 let od nálezu. Pro jejich blízké to jsou navíc velmi obtížné roky, které často vyžadují extrémní úroveň péče a pochopení.

Což nás přivádí k Willisově manželce Emmě Heming Willis. Ta se svým mužem a zbytkem rodiny nedávno oslavila manželovy 68. narozeniny, kde se všichni smějí, zpívají a sledují nadšeného herce, kterak sfoukává svíčky na dortu. Jak ale záhy na to Emma prozradila, ve skutečnosti není tak silná, jak si všichni myslí, že je.

Ve svém videu na Instagramu prozradila, že každý den brečí, že by si přála, aby měla na výběr, ale zkrátka nemá, a proto dělá vše, co je v jejích silách, aby se zvládla postarat nejen o svého muže, ale i jejich dvě děti. Příspěvkem chtěla otevřít téma duševního zdraví i starání se o blízké trpící podobnými nemocemi, což se setkalo s lavinou podpory a přáním hodně sil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také