Showbyznys

6. prosince 2016 13:35

redakce Prima Lajk

VIDEO: Šok! Madonna vystrašila fanoušky svým děsivým zadečkem! Po plastice se jí ani nezatřese!

Dohnal snad slavnou zpěvačku postupující věk nebo nepodařené implantáty?

Hudební legenda Madonna patřila vždy mezi zpěvačky, které si na své postavě dají neuvěřitelně záležet, a věk 58 let jako by byl pro ni pouhým číslem. To už ale nejspíš neplatí a její tělo už se jí začíná neblaze ozývat. Platí to alespoň o jejím pozadí, které nyní vyděsilo všechny její fanoušky.

Podobné články

K obrovskému šoku došlo během jejího charitativního vystoupení v Miami, kde si zazpívala se zpěvačkou Arianou Grande. Když ovšem zpěvačky společně zavrtěly zadečkem, naskytl se jejím fanouškům nepěkný pohled. Její doposud výstavní pozadí mělo totiž hodně podivný tvar. I když se pak Madonna snažila sebevíc, její zadeček se ani nezavrtěl. Nepěkné záběry z vystoupení se ihned začaly šířit po internetu a děsivé spekulace fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat.

Začíná se proto šuškat, že si nechala do zadku voperovat obří implantáty. Jenže zákrok se podle všeho příliš nepovedl a Madonna na to nyní začíná doplácet. A nebo je všechno úplně jinak a popovou hvězdu už začíná dohánět její věk. Co si myslíte vy? Také vás její zadeček už začíná děsit, nebo fanoušci přece jen přehánějí?

Na Madonnin taneček se můžete podívat zde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také