Diskvalifikace Djokoviče 1
Autor: Instagram.com Diskvalifikace Djokoviče 1

VIDEO: Šok na tenisovém šampionátu! Djokoviče diskvalifikovali za to, že míčkem trefil rozhodčího

rd. Publikováno: 07.09.2020
Nehoda na tenisovém kurtu vedla k šoku na U.S. Open.

reklama

Tak i tenisový svět se dočkal svého šoku. Ve čtvrtém kole U.S. Open totiž tenista Djokovič po prohraném bodu z frustrace odpálil jeden z míčků za sebe a omylem trefil čárovou rozhodčí do krku, takže jí způsobil menší zranění.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

This whole situation has left me really sad and empty. I checked on the lines person and the tournament told me that thank God she is feeling ok. I‘m extremely sorry to have caused her such stress. So unintended. So wrong. I’m not disclosing her name to respect her privacy. As for the disqualification, I need to go back within and work on my disappointment and turn this all into a lesson for my growth and evolution as a player and human being. I apologize to the @usopen tournament and everyone associated for my behavior. I’m very grateful to my team and family for being my rock support, and my fans for always being there with me. Thank you and I’m so sorry. Cela ova situacija me čini zaista tužnim i praznim. Proverio sam kako se oseća linijski sudija, i prema informacijama koje sam dobio, oseća se dobro, hvala Bogu. Njeno ime ne mogu da otkrijem zbog očuvanja njene privatnosti. Jako mi je žao što sam joj naneo takav stres. Nije bilo namerno. Bilo je pogrešno. Želim da ovo neprijatno iskustvo, diskvalifikaciju sa turnira, pretvorim u važnu životnu lekciju, kako bih nastavio da rastem i razvijam se kao čovek, ali i teniser. Izvinjavam se organizatorima US Opena. Veoma sam zahvalan svom timu i porodici što mi pružaju snažnu podršku, kao i mojim navijačima jer su uvek uz mene. Hvala vam i žao mi je. Bio je ovo težak dan za sve.

Příspěvek sdílený Novak Djokovic (@djokernole),


Následkem toho se rozhodčí shodli na tom, že slavného tenistu diskvalifikují. Je to extrémně smutná záležitost pro všechny zúčastněné, sám Djokovič po pár hodinách vydal příspěvek, ve kterém se za své chování omlouvá, zejména rozhodčí (která je ale podle všeho v pořádku), a taky svým fanouškům. Z celé věci by se rád poučil, aby se do budoucna nic podobného neopakovalo. Na záběry z incidentu se můžete podívat níže.

reklama