VIDEO: Takhle ho nerozplakal ani Ronaldo! Podívejte se, jak se v slzách loučil fotbalista Messi s týmem Barcelony

Lionel Messi končí v Barceloně, a na tiskové konferenci na něj udeřily silné emoce.

Konec jedné éry? I tak by se dal označit odchod Lionela Messiho, dost možná nejlepšího fotbalisty na světě a suverénně nejlepšího hráče, jaký kdy hrál za španělský klub Barcelona hrál. Nicméně všechno dobré jednou končí, a tak i v případě Messiho nadešel čas posunout se o dům dál. Důvodem jsou peníze – Barcelona má příliš mnoho drahých hráčů a španělská liga nastavila nový platový strop, pod který se už Messi nevejde. Snaha byla, ale zjevně k žádné dohodě mezi hráčem, klubem a ligou nedošlo, a tak se zdá, že fotbalista zamíří do francouzského PSG, kde si naopak s penězi příliš hlavu lámat nemusí.

Každopádně když se teď Messi musel čerstvě loučit s klubem, hráči, fanoušky i novináři na první tiskovce od oznámení jeho odchodu, učinil tak pod velkým náporem emocí, které neustál. Na pódiu se tak milovaný hráč rozplakal a dlouhé minuty nebyl schopen vůbec žádných slov. Mrknout se na to můžete níže.

Sdílejte článek
Štítky peníze Francie FC Barcelona Lionel Messi Ronaldo fotbalista odchod PSG konec Paris Saint-Germain FC Cristiano Ronaldo Španělsko FC Barcelona éra

Přečtěte si také