Showbyznys

5. března 2016 12:43

Petr Cífka

VIDEO: Takhle jste Nea ještě neviděli. Herec Keanu Reeves se proměnil ve vraždící mašinu!

Hvězdu Matrixu byste naštvat nechtěli.

Slavný herec Keanu Reeves byl v akčních filmech vždycky jako doma. Pokud jste si ale mysleli, že stejně jako většina jeho kolegů při akci používá kaskadéry a všechno to střílení jen potom tvůrci šikovně sestříhají, jste na omylu. Kvůli natáčení snímku John Wick 2 tak pravidelně trénuje své dovednosti na střelnici. A z jeho výkonu běhá mráz po zádech.

Slavnherec Keanu Reeves byl v akčních filmech vždycky jako doma. Pokud jste si ale mysleli, že stejně jako většina jeho kolegů při akci používá kaskadéry a všechno to střílení jen potom tvůrci šikovně sestříhají, jste na omylu. Kvůli natáčení snímku John Wick tak pravidelně trénuje své dovednosti na střelnici. A z jeho výkonu běhá mráz po zádech.

Jeho střelecké umění totiž bere dech. Na terče pálí kulometnou rychlostí, střílí ze všeho, co má po ruce a ani jednou nemine cíl. Keanu zkrátka není za drsňáka pouze ve filmech, ale i ve skutečnosti. Není divu, že má díky tomu videu snad u všech nyní ještě větší respekt.Slavný herec Keanu Reeves byl v akčních filmech vždycky jako doma. Pokud jste si ale mysleli, že stejně jako většina jeho kolegů při akci používá kaskadéry a všechno to střílení jen potom tvůrci šikovně sestříhají, jste na omylu. Kvůli natáčení snímku John Wick tak pravidelně trénuje své dovednosti na střelnici. A z jeho výkonu běhá mráz po zádech.

Jeho střelecké umění totiž bere dech. Na terče pálí kulometnou rychlostí, střílí ze všeho, co má po ruce a ani jednou nemine cíl. Keanu zkrátka není za drsňáka pouze ve filmech, ale i ve skutečnosti. Není divu, že má díky tomuto videu snad u všech nyní ještě větší respekt.

Podobné články

Sdílejte článek
Štítky střelnice herec Keanu Reeves akční film John Wick: Chapter 2

Přečtěte si také