Showbyznys

11. května 2021 12:38

redakce Prima Lajk

VIDEO: Tiktokerka sdílela soukromou konverzaci s hvězdou Přátel! Seznamka pro celebrity ji za to vykopla

Dívka porušila smluvené podmínky známé seznamky pro celebrity.

Poté, co minulý týden herec Ben Affleck schytal kritiku za to, že natočil „úchylný“ vzkaz dívce, se kterou se spojil na seznamce pro celebrity Raya, se rázem ocitl v hledáčku Twitteru taky herec z Přátel Matthew Perry. Jeho případ je ale ještě o něco zamotanější. Zatímco v případě Afflecka šlo o srandu a dívka samotná poté přiznala, že si dělala spíš srandu sama ze sebe, protože Ben je v pohodě, v případě hvězdy populárního sitcomu je to o něco složitější.

Perry se totiž na stejné sezname spojil s jistou Kate Haralson, které v té době bylo pouhých 19 let. Mnozí jej tak nyní kritizují za to, že se choval nevhodně, obzvlášť, když si s dívkou volal přes FaceTime a vtipkoval, že je stejně starý jako její táta. Herec se ale dále s dívkou nikdy nesešel a žádný jiný kontakt neměli.

Jenže samotná dívka nyní neušla kritice ze strany ostatních, protože veřejně sdílela bez svolení konverzaci mezi ní a Perrym. A tím taky porušila smluvené podmínky samotné seznamky, která ji za to z aplikace vykopla. To ale dnes již 20leté Kate nevadí, protože si mezitím našla tisíce nových sledujících. Perry se mezitím ke konci loňského roku zasnoubil a seznamku tak už asi nemá zapotřebí.

@kittynichole

😳

♬ Break it off - 😘🙈☺️


Přečtěte si také