Sia uctila památku obětí videem
Autor: Youtube Sia uctila památku obětí videem

VIDEO: Tohle je nejlepší hold obětem terorismu! Sia je tu s novým mrazivým videem...

matoušhartman. Publikováno: 07.09.2016
Australská hvězda, kterou proslavily nejen její výrazné písně, ale také odmítání ukazovat svou tvář na veřejnosti, vydala singl, který dojal internet.

reklama

Opět se v něm objevila třináctiletá tanečnice Maddie Ziegler, která účinkovala ve videích k největším hitům své australské kolegyně včetně Chandelier. Nové video k písni The Greatest vzniklo jako uctění památky obětí červnové střelby v americkém Orlandu. Homofobní terorista tam napadl gay klub Pulse a zabil v něm čtyřicet devět hostů.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Sia The Greatest

Čtyřicet devět tanečníků a tanečnic se také objevuje ve videu a Maddie si v úvodu nanáší na tvář barvy uspořádané tak, aby skládaly duhovou vlajku, tedy mezinárodní symbol LGBT komunity. V závěru videa se za tanečníky objevuje prostřílená zeď přímo odkazující na útok.

Útok si můžete připomenout v galerii, kde najdete i fotku masového vraha:

Internet hned pochvalně reagoval. The Greatest je první nahrávkou, kterou zpěvačka vydala od posledního alba This Is Acting, které se na pulty dostalo letos v lednu.

Děsivá tragédie...

HRŮZA! Amerika má za sebou nejhorší teroristický útok! Mladík vystřílel gay klub!

Tohle se ISIS nemohlo líbit...

FOTO: Anonymous hackli účty ISIS gay péčkem! Zaplavili Twittery teroristů LGBT vlajkami. Podívejte se, jak...

reklama