návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

VIDEO: Tohle jsou poslední slova Tomáše Řepky před nástupem do vězení! Komu se kontroverzní fotbalista omluvil?

Co posledního řekl Tomáš Řepka předtím, než nastoupí do vězení?
Vydáno: 27.05.2019
Řepkova poslední slova před nástupem do vězení 2
Autor: profimedia.cz Řepkova poslední slova před nástupem do vězení 2

Tomáš Řepka býval slušný fotbalista, svoji horkou hlavu si ale bohužel přenesl z hřiště do soukromí a nyní za to dostává ne žlutou, ale rovnou červenou. Tento týden ho totiž čeká nástup do ruzyňského vězení, kam byl odsouzen na 2,5 roku. Čerstvě tak poskytl finální rozhovoru magazínu TOP STAR, ve kterém nabídl překvapivou omluvu a zároveň i odvážná slova.

45letý bývalý obránce přiznal, že jde do vězení se vztyčenou hlavou. „Já tam jdu sám za sebe. Já vím, kdo jsem.“ Také se omluvil své bývalé ženě Renatě Řepkové, se kterou má dvě děti. „Já jí to děsně dlužím a tímhle tím opravdu chci říct, že se omlouvám,“ sdělil Řepka do kamery. Jeho vztah s Řepkovou ztroskotal poté, co si vpustil Vlaďku Erbovou do života. Konec by prý ale přišel tak jako tak. Erbová je koneckonců i důvod, proč jde Řepka nyní do vězení. „Já vím, že těch věcí se v minulosti napáchalo hrozně moc a ono se to musí spravovat postupně. Já věřím, že to skončí dobře,“ uzavírá nakonec. Celý rozhovor ve dvou částech si můžete přehrát níže:

Článek je zařazen v: Tomáš Řepka , vězení , rozhovor , TOP STAR , fotbalista , trest , pomluva

reklama