návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Tohle že je krásná Margot Robbie? Sexy herečka byla v pubertě za odpudivou ošklivku!

Krásná blondýnka, která uhranula srdce Leonarda DiCapria ve filmu Vlk z Wallstreet, byla jako teenagerka docela šereda! Z tohoto ošklivého kačátka naštěstí vyrostla krásná labuť.
Vydáno: 23.11.2016
V puběrtě na krásku opravdu nevypadala.
Autor: profimedia.cz V puběrtě na krásku opravdu nevypadala.

Herečka Margot Robbie přijala pozvání do slavné talk show Jimmiho Kimmela, ale to netušila, že zažije pořádný trapas. Vykutálený Jimmy ji nenápadně navedl k tomu, že herečka prozradila, že jako čtrnáctiletá četla a milovala Harryho Pottera. V tom okamžitu promítl na velké plátno její fotku přesně z té doby! A nikdo (včetně Margot) nemohl uvěřit vlastním očím! Na fotce byla brýlatá holka s rovnátky a hnědými mastnými vlasy v culíku!

Margot to však vzala statečně, i když přiznala, že to je její nejtrapnější fotka na světě. Navíc přihodila historku, že brýle ve skutečnosti vůbec nepotřebovala, ale chtěla vypadat jako Harry Potter a být cool. Celou situaci tak zvládla s grácií a šarmem.

Na její šerednou fotku se můžete podívat buď ve videu, nebo níže v galerii.

Margot Robbie

 

Článek je zařazen v: proměna , margot robbie , puberta , sexy herečka , ošklivky

reklama