návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Trailer na nový film ze světa Harryho Pottera potvrdil návrat slavné postavy! Má to ale jeden obří háček

Tenhle obří zvrat nikdo nečekal.
Vydáno: 26.09.2018
Obří zvrat ze světa Harryho Pottera 2
Autor: Warner Bros. Obří zvrat ze světa Harryho Pottera 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Potterfilové všech zemí se včera při sledování premiéry nového závěrečného traileru na pokračování Fantastických zvířat museli pravděpodobně zbláznit, když jim ukázka odhalila jeden obří zvrat okolo známé postavy z knih o Harry Potterovi.

Jak se totiž ukázalo, autorka ságy J. K. Rowlingová dvacet let tajila, že Nagini, hadí přítelkyně Lorda Voldemorta a později jeden z jeho viteálů, je totiž ve skutečnosti žena! Mladá čarodějka, abychom byli přesní, která má tzv. krevní kletbu (v originále blood curse), jež z ní dělá Maledictus (= někoho, kdo je schopen proměnit se ve zvíře z důvodu kletby).

Je to úplně nová věc, kterou bude film dále rozvíjet, fanoušci a pozorní diváci jsou tak u vytržení a jejich nadšení v podstatě nemá konce. Ukázku si teď každopádně můžete (znova) pustit níže. Film má premiéru 15. 11. 2018.

Článek je zařazen v: Fantastická zvířata , Harry Potter , Nagini , Voldemort , J. K. Rowlingová , zvrat , trailer