návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

VIDEO: Trump luská prsty jako Thanos v šíleném volebním klipu! Je americký prezident největší záporák?

Donald Trump se zhlédl v záporákovi Thanosovi z Avengers. Co dělá ve svém novém klipu?
Vydáno: 11.12.2019
Trump jako Thanos 1
Autor: youtube.com Trump jako Thanos 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Americký prezident Donald Trump v současnosti bojuje s tím, aby jej opozice ve Sněmovně reprezentantů nechala na pokoji a on neskončil jako historicky třetí impeachnutý prezident v historii Spojených států. Tenhle souboj ale pravděpodobně prohraje, a to prezidenta podle všeho velmi znepokojuje. A dává to najevo i ve svém novém volebním klipu.

Ten zveřejnili jeho zaměstnanci na speciálním volebním profilu Trump’s War Room, kam se sdílejí o něco drsnější prezidentovy odezvy, které by na jeho oficiálním twitterovém účtu už byly přece jen trochu moc. Každopádně ve videu je Trump v masce Thanose z Avengers a luská prsty tak, že následně vymaže zástupce demokratické strany, která brzy bude hlasovat o Trumpově impeachmentu. Netřeba dodávat, že už jen fakt, že se prezident vnímá spíš jako záporák než jako kladný hrdina, je dosti vypovídající. Na video se můžete mrknout níže:

Článek je zařazen v: Donald Trump , americký prezident , Thanos , Avengers , nový klip , záporák