Showbyznys

13. listopadu 2016 11:45

Adéla Skřivánková

VIDEO: Tvrďák The Rock se setkal s postiženým fanouškem. Podívejte se na jeho reakci! Tenhle dojemný moment rozbrečel miliony lidí...

Herec Dwayne Johnson neboli The Rock dokázal, že pod horou svalů se skrývá dobré srdce. Takhle pozdravil fanouška, který na něj čekal po tréninku!

"Zrovna jsem dokončil svůj trénink, když mi sekuriťák řekl, že na mě na parkovišti čeká můj fanoušek. Samozřejmě jsem ho šel pozdravit. Čekal na mě nejvíc cool mladý muž jménem Alton. Hrdě mi ukázal svou oholenou hlavu a tričko, na kterém jsem byl já. Na tričku jsem vypadal líp než ve skutečnosti," vtipkoval herec na svém Instagramu, když zveřejnil dojemné video ze setkání.

Doplnil, že tyhle momenty jsou pro něj v jeho kariéře nejdůležitější a setkávání s fanoušky miluje. U setkání byl přítomen i šéf tamní policie, se kterým si Dwayne přátelsky potřásl rukou. S fanouškem si sice nemohl povídat moc dlouho, protože musel spěchat za svými pracovními povinnosti, ale i tak byl tento dojemný moment zážitek pro ně pro oba.

Podívejte se na video!

The Rock je tvrďák s dobrým srdcem. Mrkněte do galerie.

Sdílejte článek

Přečtěte si také