návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Showbyznys

VIDEO: Vévodkyně Meghan se během rozhovoru emocionálně zhroutila! Co hrozného zažívala od porodu Archieho?

Dojemný rozhovor s vévodkyní Meghan rozpláče i její největší odpůrce.
Vydáno: 21.10.2019
Meghan při rozhovoru 1
Autor: profimedia.cz Meghan při rozhovoru 1

Na první pohled by se mohlo zdát, že si vévodkyně Meghan žije jako v pohádce. Vzala si prince, žije na zámku, před nedávnem se jí narodilo první miminko a jako členové královské rodiny se i s Harrym jistě topí v penězích. Jenže zdání občas klame, a pokud si vážně myslíte, že je jejich, a především ten její život tak lehký, pak máte o světě velmi mylné představy.

Meghan je už delší dobu neustále šikanována ze strany médií, která mladou vévodkyni šikanují za ty nejmenší detaily. Celá věc začíná škaredě připomínat tragický řetězec událostí, který vedl ke smrtelné nehodě princezny Diany, matky Harryho. Není tedy divu, že i samotný princ už má bulváru plné zuby a začal se proti němu bránit.

Jak navíc uvidíte v následujícím videu, kromě toho, že jim média otravují život, má to na ně i psychické dopady, které – jak se můžete sami přesvědčit – nejsou vůbec malé. Snad jim po tomhle rozhovoru bude dopřán klid. Minimálně na sociálních sítích se totiž lidé začali Meghan hromadně zastávat. A nás to vůbec nepřekvapuje:

 

Článek je zařazen v: královská svatba , královská rodina , Meghan Markle , princ Harry , emocionální , rozhovor , zhroucení , média , šikana

reklama